1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Parfumincelemeleri.com 22.10.2023 tarihinde bireysel bir proje olarak hayata geçirilmiştir.

Günümüz Türkiye’si ekonomik koşulları göz önünde bulundurulduğunda ne yazık ki ülkemizde parfüm artık lüks tüketim ürün grubuna girmiş bulunmakta. Gün geçtikçe artan ve son yıllarda devamlı yükseliş eğiliminde olan döviz kurları parfüm severleri oldukça zorluyor. Alım gücümüzün oldukça düşük olduğu bu günlerde parfüm arayışlarınızı en doğru şekilde sonuçlandırabilmeniz için piyasada satışta olan hemen hemen tüm parfümleri incelemeyi ve sizleri merak ettiğiniz parfümler hakkında bilgi ve genel fikir sahibi etmeyi amaç edindik.

Erkek, kadın ve unisex koku ayrımı olmadan herkesin ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar inceleme ve değerlendirme yayımlamayı ve parfüm tutkunlarına ulaşmayı hedeflemekteyiz. 

Ayrıca halâ geliştirme aşamasında olan fahrenhayt.com ilerleyen süreçlerde yazar alımlarını açarak, büyük bir parfüm komünitesi olmayı amaçlamaktadır.

İletişim sayfamız üzerinden ya da admin@parfumincelemeleri.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşarak bu proje ile ilgili fikirlerinizi, görüşlerinizi veya önerilerinizi beyan edebilirsiniz.

© Copyright 2023 – Parfumincelemeleri.com